Flisakowe Wieści ⚽🔥 ( 30.09.2024 - 06.10.2024 )

W sobotę zmierzyliśmy się ze Stałą Grudziądz. Wiedzieliśmy, że będzie to inny mecz niż w Pucharze Polski – i tak właśnie było. Mecz bardzo wyrównany, dużo walki i mnóstwo okazji podbramkowych. Niestety, to zespół gości wykorzystał nasze dwa błędy i to oni cieszyli się ze zdobycia 3 punktów.

Przed meczem pożegnaliśmy naszego zawodnika, który postanowił zakończyć swoją przygodę z piłką. Piotr Milewski, dziękujemy za grę w naszych barwach! ⚪️🔵🟢 Życzymy powodzenia w dalszych planach!

Dziękujemy kibicom za wspaniały doping przez cały mecz! 💪💪💪 Na Was zawsze można liczyć! 🔥🔥🔥

Tak prezentowała się nasza XI na to spotkanie: 🔥

Zdjęcia: Dawid Szczepkowski

Fotorelację można znaleźć poniżej!

Dwóch Mistrzów w Konkursie Celności! 🏆

Ostatni konkurs na celność wyłonił dwóch Mistrzów. Wojtek i Hubert – gratulacje! ⚪️🔵🟢 Jest moc! 💪💪💪

Zwycięstwo po Ciężkim Meczu w Kowalewie!

Po ciężkim meczu wygrywamy 3:2 w Kowalewie. Do przerwy przegrywaliśmy 1:2. Rozmowa motywacyjna w szatni i szybko wyrównujemy. Po kilku składnych akcjach strzelamy trzecią bramkę i wygrywamy pojedynek.

Brawa dla zawodników, bo zagrali naprawdę dobre zawody, szczególnie w drugiej połowie. 👏👏👏

Serdeczne podziękowania dla rodziców za doping i transport. Dziękujemy gospodarzom za mecz i życzymy im powodzenia w lidze.

Bramki zdobyli:

Zapraszamy na kolejny mecz. Gratulacje dla drużyny! 🎉

Najmłodsi Zawodnicy na Boisku! ⚽️

Dziś na naszym boisku zagrali nasi najmłodsi zawodnicy. Zagraliśmy trzy mecze z zespołami:

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za przybycie, za walkę i super grę. ⚽️⚽️⚽️ Dziękujemy rodzicom za doping! 🔥🔥🔥

Brawo, brawo, brawo – wszyscy na medal! 🏅

#ŁĄCZYNASFLISAK ⚪️🔵🟢

Do zobaczenia na kolejnym meczu! 💚

Data: 2024-02-19

Podsumowanie Naszego Ostatniego Sparingu 🕖⚽

W naszym drugim sparingu zmierzyliśmy się z silnym przeciwnikiem, kończąc mecz z wynikiem 1-6. M...