Flisakowe Wieści ⚽🔥 ( 07.10.2024 - 13.10.2024 )

Przedstawiamy Wam najnowsze wieści z życia naszego klubu. Ostatnie dni były pełne emocji, walki na boisku i wspaniałych gestów ze strony naszych przyjaciół i sponsorów. Zapraszamy do lektury!

Pierwszy Zespół: Niefortunny Wyjazd do Lisewa 🚌

W sobotę o godzinie 14:00 nasz pierwszy zespół zmierzył się w wyjazdowym spotkaniu z Victorią Lisewo. ⚔️ Mecz rozpoczęliśmy w bojowym składzie i przez większość czasu utrzymywaliśmy wynik bezbramkowy. Niestety, w końcówce meczu, po bramkach w 89 i 90 minucie, przegrywamy dzisiejsze spotkanie 0-2. 😔

Waleczny Mecz z Pomorzaninem Toruń II 🏟️

W niedzielę 6 października gościliśmy drugi zespół Pomorzanina Toruń. Już początek meczu pokazał, że łatwo skóry nie sprzedamy z zespołem, który celuje w pierwszą trójkę w tabeli. 💪

Gratulujemy przeciwnikom i życzymy powodzenia w dalszej części sezonu. 👏 W sobotę wybieramy się do zespołu grającego o awans - Gwiazda Starogród. Mecz zaczyna się o godzinie 15:00. Zapraszamy do kibicowania! 🗓️

Junior Młodszy: Zwycięstwo z Olimpią Grudziądz 🏆

W weekend nasza drużyna Juniora Młodszego wybrała się na trudny teren. Przeciwnikiem była Olimpia Grudziądz. Po bardzo ciekawym meczu, obfitującym w wiele pięknych akcji, wygrywamy 2:1! 🎉

Zagraliśmy bardzo dobrze, odpowiedzialnie i z wielkim zaangażowaniem. 👏 Przeciwnikom dziękujemy za sportową i fair rywalizację. 🤝 Zwycięstwo drużyna zadedykowała kontuzjowanemu w pierwszych minutach Kamilowi. Wracaj do zdrowia! 💪🏻💪🏻💪🏻

Młodzik Flisaczka: Remis z Orłem Głogowo 🦅

Młodzik Flisaczka gościł drużynę Orła Głogowo. Mecz stał na bardzo dobrym poziomie:

Młody Flisak spisał się świetnie, remisując z wiceliderem 1:1 po bramce Michała Koli. 👏 Brawa dla całej naszej drużyny za ambicję przez cały mecz. Nasza drużyna pokazała charakter i do końca walczyła. 💪

Orłowi dziękujemy za grę i życzymy powodzenia w lidze. 🤝 Gratulacje dla zawodników i serdeczne podziękowania dla kibiców Flisaka za głośny i kulturalny doping. 🔊 Zapraszamy na kolejny mecz! 🗓️

Żak: Turniej "Od Pasji do Futbolu" w Lubiczu ⚽️

Dzisiaj rozegraliśmy kolejne mecze w ramach turnieju "Od Pasji do Futbolu" w kategorii wiekowej Żak w Lubiczu. 🏟️

Wszyscy zawodnicy spisali się na medal! 🥇 Początek był troszeczkę przysypany, ale z minuty na minutę się rozkręcaliśmy. Brawo drużyna! 👏👏💪💪

Szkoda, że dwie drużyny nie dojechały. Dziękujemy za grę Sokół Lubicz Dolny i Juventus Toruń oraz rodzicom za sportowy doping. 🙌

Podziękowania dla Mariusza Babiarza - Fizjoterapeuty 🏥

Dzięki Mariuszowi Babiarzowi – naszemu niezawodnemu fizjoterapeucie, nasi zawodnicy są gotowi do gry. 🔥🔥🔥 Potrafi postawić na nogi każdego! 🙌 Z jego usług korzystają nasi zawodnicy. ⚪️🔵🟢

Dziękujemy Mariusz, że możemy na Ciebie liczyć! ⚽️⚽️⚽️

Ostatnie tygodnie w klinice spędził nasz zawodnik Mateusz, który korzystał z Fali Uderzeniowej. Dzięki temu szybko wraca do formy! 💪

Polecamy Medical Clinic Babiarz – Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej i zapraszamy do korzystania z usług. 🏥

Niespodzianka od Pana Przemka! 🎁

Dziś na treningu Młodzików otrzymaliśmy super niespodziankę. Pan Przemek zakupił i przekazał nam ortaliony! 🧥 Teraz nawet ulewa nie przeszkodzi nam w treningu. ☔️

Panie Przemku, składamy serdeczne podziękowania oraz zapraszamy na nasze mecze. 🙏

Chcemy poinformować, że firma Pana Przemka zajmuje się montażem bram, szlabanów, napędów oraz serwisuje te urządzenia, a także montuje ogrodzenia. 🚧

Zachęcamy do skorzystania z usług firmy Pana Przemka! Dla zainteresowanych współpracą podajemy dane kontaktowe:

📞 667 70 55 13

Wojtek w Formie! 🎯

Wojtek ostatnio ciągle wygrywa w poprzeczkę. Celność jego jest wzorowa! ⚽️⚽️⚽️

Brawo Wojtek! 💪💪💪 Jest moc! 🔥🔥🔥

Dziękujemy wszystkim zawodnikom, trenerom, rodzicom i sponsorom za wsparcie i zaangażowanie. Razem tworzymy niezapomniane chwile na boisku i poza nim. Do zobaczenia na kolejnych meczach! 👋