📣 Aktualności z 10.06.2024 - 16.06.2024

Wyjazd do Głogowa: Mecz pełen emocji!

🌧️ Mecz w deszczu 🌧️ to zawsze wyzwanie, ale nasz zespół Flisak stanął na wysokości zadania i dostarczył widzom wiele niezapomnianych momentów.

Pierwsza Połowa: Dominacja Flisaka

Już do przerwy młody Flisak prowadził 2:0 po pięknych bramkach Michała i Krzyszka. Zespół grał dynamicznie, stwarzając masę ciekawych akcji i oddając wiele strzałów. ⚽️💪

Druga Połowa: Napięcie Rosło

Druga połowa to już ataki zawodników gospodarzy. W bramce błyszczał Filip, broniąc jak w transie. Jednak kontrowersyjna decyzja sędziego zmieniła przebieg meczu.

🤔 Kontrowersyjny karny – mimo heroicznej obrony rzutu karnego przez Filipa, dobitka okazała się skuteczna i było 2:1. Chwilę później, gdy zawodnik gospodarzy zagrał ręką, sędzia nie podyktował karnego.

Niestety, gospodarze zdobyli jeszcze dwie bramki i mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla nich.

Podziękowania i Gratulacje

Chociaż wynik nie był po naszej myśli, Flisaczek pokazał ogromne serce i walczył do ostatniej minuty. 👏💙 Dzięki dla gospodarzy za grę! Naszym kibicom, którzy mimo deszczu licznie dopingowali, serdecznie dziękujemy. Jesteście wspaniali! 🙌

⚪️🔵🟢 ŁĄCZYNASFLISAK ⚪️🔵🟢

Zapraszamy na ostatni mecz sezonu z Juventus. Mecz odbędzie się na wyjeździe.

Trampkarz: Trudny Mecz w Toruniu

Niestety, w ostatnim meczu ligowym nasz zespół trampkarzy przegrał 6:0 z Pomorzanin Toruń. Do przerwy wynik był jeszcze bezbramkowy, ale w drugiej połowie przeciwnicy zdobyli aż sześć bramek.

🤝 Przeciwnikom dziękujemy za grę i liczymy na lepsze wyniki w przyszłości! 💪

Dziękujemy wszystkim za wsparcie i do zobaczenia na kolejnych meczach! 🌟

Data: 2024-06-11

📣 Głosuj na Naszego Zawodnika! 📣

Mamy niesamowitą okazję wspierać naszego wyjątkowego zawodnika, który walczy o tytuł "MV...