🔥 Tygodniowe Aktualności Klubu! 🔥

🏆 Pierwsza Drużyna z Imponującym Wynikiem w Pucharze! 🏆

W ostatni weekend nasza pierwsza drużyna zakończyła intensywny okres przygotowawczy, rozgrywając pucharowy mecz przeciwko Stali Grudziądz. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, ale udało się nam zejść na przerwę z jednobramkowym prowadzeniem. Strzelcem pierwszego gola z rzutu wolnego był Wrześniewski ⚽, a w 45. minucie do siatki trafił Kuciński ⚽.

Po zmianie stron nasz zespół zaprezentował prawdziwą dominację na boisku, zdobywając 6 goli i tracąc tylko jedną bramkę! 🎯

• Wesołowski 👟

To był fantastyczny mecz, który pokazał naszą siłę i przygotowanie na nadchodzący sezon! 💪

Cała fotorelacja poniżej w Galerii Zdjęć!

🟢 NOWY TRANSFER 🟢

Mamy nowego zawodnika w drużynie! 🎉 Damian Pawłowski dołączył do Flisaka Złotoria i już nie możemy się doczekać, aż zobaczymy go w akcji. Ostatni sezon spędził w drużynie Orzeł Głogowo ⚽.
WITAMY W DRUŻYNIE, DAMIAN! 🔥🧤

Pierwszy Mecz Ligowy Sezonu

Pierwszy mecz ligowy za nami! Naszym przeciwnikiem był Piast Łasin. Choć mecz był zacięty, to do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis 🕓 45'. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 0-0 🕓 90'. Mimo braku bramek, nasza drużyna pokazała solidną grę, która daje nadzieję na kolejne starcia! 🔥

Skład na pierwszy mecz sezonu:
💪 Zobaczcie, jakim zestawieniem rozpoczęliśmy nasze zmagania w tym sezonie!

To był tydzień pełen emocji i ważnych wydarzeń dla naszego klubu. Trzymajcie kciuki za kolejne mecze i śledźcie nas na bieżąco! 🟢⚽

Do zobaczenia na boisku!

⚪️🔵🟢 ŁĄCZYNASFLISAK ⚪️🔵🟢

Data: 2024-03-01

Sparing - wielkie emocje przed nami! ⚽🤝

W nadchodzącą sobotę, o godzinie 14:00, nasz zespół stanie przed kolejnym wyzwanie...