Aktualności 19.08.2024 - 25.08.2024

Miniona sobota była pełna sportowych emocji, choć niestety nie zakończyła się po naszej myśli. Udaliśmy się do Świedziebni z pełną świadomością, że czeka nas trudne wyzwanie. Już na starcie wiedzieliśmy, że nie będzie łatwo – trener musiał radzić sobie bez czterech kluczowych zawodników. Jakby tego było mało, w 30. minucie meczu w jednym ze starć kontuzji kostki doznał Pietrowski. Mimo to, nasza drużyna nie zamierzała się poddać! 💪

Skład w jakim graliśmy

🎯 Walka do końca

W 35. minucie spotkania, po doskonałym dośrodkowaniu Wierzchowskiego, Wrzesniewski świetnie wykorzystał sytuację i to my wyszliśmy na prowadzenie! Niestety, radość nie trwała długo. Jeszcze przed przerwą gospodarze zdołali wyrównać, wykorzystując rzut karny. Na przerwę schodziliśmy z wynikiem 1:1.

🔄 Druga połowa pełna napięcia

Po przerwie, w 63. minucie, gospodarze wyszli na prowadzenie po błędzie naszej defensywy. Mimo kilku dogodnych okazji z obu stron, mecz zakończył się wynikiem 2:1 na korzyść Świedziebni. Naszym zawodnikom należą się ogromne brawa za walkę i zaangażowanie do samego końca. 👏

Na koniec chcemy podziękować drużynie ze Świedziebni za grę fair i życzyć powodzenia w kolejnych meczach! 🤝

Fotorelacja z meczu dostępna poniżej

🟢 KONIEC MECZU 🟢

Niestety, nie tylko nasza pierwsza drużyna miała trudności w ten weekend. Druga drużyna uległa zespołowi Ogniwo Zegartowice wynikiem 1:5. Jedynego gola dla naszego zespołu zdobył Batychenko, który popisał się świetnym wykończeniem! ⚽

🧒 Sparing Juniora Młodszego

Na szczęście, nie tylko emocje i wyzwania towarzyszyły nam w ten weekend. Drużyna Juniora Młodszego rozegrała ciekawe spotkanie sparingowe, korzystając z gościnności KS Legia Chełmża. To była świetna okazja do sprawdzenia swoich sił i zbudowania doświadczenia na przyszłość. Przeciwnikom dziękujemy za wspólną grę fair i życzymy powodzenia w lidze! 🤝

To był weekend pełen emocji, z którego nasi zawodnicy mogą wyciągnąć wiele cennych lekcji. Nie poddajemy się i walczymy dalej! 💪

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkania, gdzie będziemy walczyć o każdy punkt! Do zobaczenia na boisku! ⚽️

⚪️🔵🟢 ŁĄCZYNASFLISAK ⚪️🔵🟢

Data: 2024-08-12

🏆 Triumfalny Początek Pucharu Polski! 🏆

W niedzielę nasza drużyna stanęła do walki w pierwszej rundzie Pucharu Polski przeciwko Klubowi ...