Flisakowe Wieści ⚽🔥 ( 02.09.2024 - 08.09.2024 )

Niedziela, 1 września – Drugi zespół Flisaka zmierzył się w Złotorii z Górskiem. Choć mecz zakończył się wynikiem 0:1, na boisku można było dostrzec świetną współpracę naszej drużyny. Obrona oraz atak działały jak dobrze naoliwiona maszyna, a to daje nam nadzieję na jeszcze lepsze wyniki w nadchodzących meczach! 💪👏

💥 Przy okazji tego spotkania mamy dla Was miłą wiadomość! Dzięki Rafałowi Tomaszewskiemu, otrzymaliśmy 3 piłki meczowe od Karczmy Gęsia Szyja! 🍲 Witamy serdecznie tę znakomitą restaurację w naszej Flisackiej Rodzinie i gorąco polecamy ich wyśmienite posiłki! Każdy znajdzie tam coś dla siebie – smacznie i domowo! 👨‍🍳👩‍🍳

🗓️ Kolejna szansa na zdobycie była w niedzielę o 8 września. Zmierzymliśmy się z zespołem Zamek Bierzgłowski w meczu wyjazdowym.

Wiedzieliśmy, że będzie to ciężki mecz, ponieważ przeciwnik otwarcie mówi o swoim planie na awans. Początek meczu był dość nerwowy – pierwszego gola straciliśmy w 25. minucie z rzutu karnego. Ataki gospodarzy trwały nieprzerwanie, ale nasz zespół odpowiadał groźnymi kontratakami. Niestety, problem ze skutecznością uniemożliwił nam zdobycie bramki.

W drugiej połowie, Zamek zdobył kolejnego gola w 74. minucie, a mecz zakończył się wynikiem 3:0 po bramce w 90. minucie. Mimo wyniku, jesteśmy dumni z walki naszych zawodników i nie poddajemy się! 💪 Już w sobotę o godz. 12:00 czeka nas kolejne spotkanie – z Cyklonem II Kończewice w Złotorii. Zapraszamy wszystkich kibiców do wspierania naszych młodych zawodników! 👊

🏆 Pucharowe Zmagania! 🏆

W wyjazdowym meczu II rundy Okręgowego Pucharu Polski nasz Flisak stawił czoła Klubowi Sokół Grzywna. Mecz pełen emocji zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 4:2! 🎉💥

🔸 Skład Flisaka na to spotkanie prezentował się solidnie, a na boisku walczyliśmy z całych sił! Oto, jak wyglądał przebieg meczu:

Kolejny ligowy mecz na horyzoncie! ⚽🔥

W sobotę nasz pierwszy zespół zmierzył się z Wojownikiem Wabcz. Niestety, po zaciętej walce musieliśmy uznać wyższość rywali, kończąc mecz wynikiem 0:2. 💔 Ale jak to mówią – głowa do góry! Już wkrótce nadejdą lepsze dni! 💪

Skład meczowy:

Młodzi w Akcji! 🌟

Nasi młodzicy rozgrywali trudny mecz z Liderem AP Młode Talenty. Mimo ciężkich warunków pogodowych i kontuzji, walczyli do końca! 💪

Pierwsza połowa była pełna emocji – gospodarze szybko zdobyli bramkę, ale nasz kapitan Krzysiek odpowiedział piękną akcją indywidualną, strzelając gola! 🎯

Niestety, na przerwę schodziliśmy osłabieni, bo kontuzji nabawił się Ksawer. Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia! 🙏 Szkoda też kilku niewykorzystanych sytuacji, które mogły odwrócić losy meczu. Ostatecznie przegraliśmy 2:7, ale wielkie brawa za walkę! 👏👏

🔹 Bramki dla Flisaka strzelili:
1️⃣ Krzysiek ⚽
1️⃣ Natalia ⚽

Dziękujemy wszystkim kibicom za głośny doping i wsparcie dla naszych młodych zawodników! Wasza obecność na trybunach to dla nas ogromne wsparcie! 🔊👊

Dziękujemy Sponsorom! 🙌

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Panu Łukaszowi z firmy TARBUD, który wsparł naszą młodzieżową drużynę, zakupując 20 nowych piłek! 🏀⚽ Firma TARBUD od lat wspiera Flisaka i zawsze można na nich liczyć. Jeżeli ktoś planuje remont – gorąco polecamy ich usługi! 🏠🔨

Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie i liczymy na dalszą współpracę! 💙

Wyniki Meczu Orlików 🌞

Nasze Orliki również walczyły w słoneczną niedzielę! Rywalizowaliśmy z drużynami Start Toruń oraz Włókniarz Toruń. Było mnóstwo emocji, walki i przede wszystkim – gry fair! ⚽️👏 Mimo wysokiej temperatury drużyny dały z siebie wszystko. Dziękujemy za wspaniałą rywalizację i życzymy powodzenia w dalszych turniejach! 🌟

Mecz odwołany – wygrana walkowerem! 🏆

Niestety, drużyna @LKS Naprzód Jabłonowo nie przyjechała na planowany mecz w Złotorii. Tym samym wygrywamy walkowerem, choć zdecydowanie wolelibyśmy zdobyć 3 punkty na boisku, walcząc o nie w sportowej rywalizacji. ⚽⚽⚽ Dziękujemy naszym kibicom, którzy mimo wszystko licznie stawili się na stadionie. Wasze wsparcie jest dla nas bezcenne! 💙💪

To wszystko na dziś, Flisakowcy! Dziękujemy za wsparcie i obecność na meczach. Każde spotkanie to dla nas kolejne wyzwanie, ale z Waszym dopingiem jesteśmy gotowi na każde zmagania! ⚪️🔵🟢

Zapraszamy na najbliższe mecze i do zobaczenia na boisku! ⚽🔥

⚪️🔵🟢 ŁĄCZYNASFLISAK ⚪️🔵🟢

Data: 2024-07-30

MECZ

Kolejny test przed nowym sezonem czeka nas już dziś o godzinie 18:00 Na własnym boisku zm...