Flisakowe Wieści ⚽🔥 ( 23.09.2024 - 29.09.2024 )

🟢 Mecz Seniorów 🟢

W miniony weekend swój mecz rozegrał jedynie nasz drugi zespół ⚽. W sobotę na naszym stadionie o godzinie 15:00 zmierzyliśmy się z drużyną Opatrunki Toruń ⚔️.

Flisak II Złotoria dwa tygodnie temu przegrał u siebie z Cyklonem Kończewice 1:2, natomiast w poprzedni weekend uległ na wyjeździe Kasztelanowi Papowo Biskupie 1:0. Gra w obu spotkaniach była naprawdę dobra, ale niestety zawiodła skuteczność.

W sobotę 28.09 o godzinie 15:00 w Złotorii gościliśmy zespół Opatrunki Toruń. Już od pierwszych minut mieliśmy przewagę w posiadaniu piłki 🏃‍♂️⚽. Na samym początku meczu, po dośrodkowaniu w pole karne, 100% sytuacji nie wykorzystał Kajetan, trafiając z głowy w słupek 😱.

W następnych minutach dochodziliśmy pod pole karne rywala, ale ciężko było nam znaleźć drogę do bramki. Nadeszła 26. minuta i rzut wolny z około 20 metrów, który na gola zmienił bardzo sprytnym strzałem Jakub Bocianowski 🥅🔥.

W pierwszej połowie mieliśmy jeszcze swoje szanse, ale do przerwy wynik się nie zmienił. Drugą połowę zaczęliśmy od mocnego pressingu, czego efektem był drugi gol zdobyty przez Bociana w 56. minucie ⚽💥.

Następnie swoje sytuacje mieli jeszcze Sulyma, Bocian i Kajetan. Niestety, po raz kolejny brakowało skuteczności. Końcowy wynik 2:0 dla Flisaka II Złotoria i w końcu nasza młodzież zdobywa pierwsze punkty w rozgrywkach B klasy! 🎉👏

W niedzielę 6 października o godzinie 14:00 przyjeżdża do nas Pomorzanin II Toruń. Serdecznie zapraszamy na trybuny! 🔥🔥🔥

⚪️🔵🟢 Junior Młodszy ⚪️🔵🟢

Po słabym meczu w naszym wykonaniu wygrywamy w Kowalewie Pomorskim z miejscowym Promieniem 3:2. Piłkarzom, pomimo słabszej dyspozycji, gratulujemy zwycięstwa 👏👏👏. Przeciwnikom dziękujemy za grę 🤝.

⚽️ Turniej Żaków ⚽️

Wczoraj w Aleksandrowie Kujawskim nasze Żaki rozegrały turniej ⚪️🔵🟢. Zagraliśmy z drużynami:

Dziękujemy za walkę 🔥🔥🔥.

Dziękujemy pani Marcie, kierownik drużyny, za relację z turnieju 💪💪💪.

📣 Zatrudnimy Trenerów! 📣

⚪️🔵🟢 Klub Flisak Złotoria zatrudni trenerów! ⚽️

👉 Wymagania:

📞 Kontakt: 603 311 034

🏅 Konkurs "Traf w Poprzeczkę" 🏅

⚪️🔵🟢 Ostatni konkurs "Traf w Poprzeczkę" wygrał Ignacy ⚪️🔵🟢.

Jest moc! 💪💪💪 Gratulacje! 🔥🔥🔥

🌦 Kolejny Weekend z "Od Pasji Do Futbolu" 🌦

Kolejny weekend z rozgrywkami Od Pasji Do Futbolu za nami. Rozgrywki toczyły się już w jesiennej aurze 🍂. Było słonecznie i deszczowo zarazem ☀️🌧.

Po raz kolejny stoczyliśmy bój z drużynami:

Zagraliśmy fajne mecze, nie doznając goryczy porażki 🏅.

Dziękujemy za wspólną grę! ⚪️🔵🟢

Mini fotorelacja z turnieju dostępna poniżej!

❄️ Zimny Prysznic w Wąbrzeźnie ❄️

Niestety, przegrywamy 7:0 z miejscową Unią 😔. Za dużo o tym meczu nie piszemy. Nie poddajemy się i gramy dalej! 💪

Gratulujemy Unii wygranej 👏. Dziękujemy kibicom za doping i transport 🚍. Teraz czeka nas mecz w Kowalewie.

Do Zobaczenia na Trybunach! 🥳

ŁĄCZY NAS FLISAK! ⚪️🔵🟢

Zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej do wspierania naszych drużyn w nadchodzących meczach. Wasz doping dodaje nam skrzydeł! 🦅

Do boju, Flisak Złotoria! ⚽️🔥

Data: 2024-09-03

Wszystkie wydarzenia 26.08.2024 - 01.09.2024

Podsumowanie tygodnia! ⚽️🔥 🏟️ Pierwsza drużyna - Mecz z UKS GOL Brodnica W minioną s...