📣 Aktualności z 27.05.2024 - 02.06.2024

Dzisiaj na boisku w Złotorii odbył się niesamowity turniej w kategorii Żak. Mimo że nie dojechały drużyny Elana Toruń, Wisła Toruń i Start Stawki, nasz turniej był pełen emocji! Jedyną drużyną, która przybyła, był Orzeł Głogowo - dziękujemy za obecność! 🙌

Składy Naszych Drużyn:

Flisak I

Flisak II

Zagraliśmy 1x15 minut mecz i rewanż. Pogoda dopisała, więc wszyscy byli zadowoleni. Wielkie podziękowania dla rodziców za pomoc i doping! 👏👏

Flisak TV również zaprasza do obejrzenia podsumowania emocjonującego turnieju grupy Żak! 👏⚽

Aby zobaczyć kliknij TUTAJ

🎬 Tekst: Marta Czerniewicz-Pietryga
🎵 Muzyka: wygenerowana przy pomocy AI

Całą fotorelację w meczu możesz zobaczyć na dole w galerii!

🔥 Senior vs LZS Świedziebnia 🔥

Oto skład, w jakim dzisiaj rozpoczęliśmy mecz:

45' Po pierwszej połowie prowadzimy 1-0!! 🔥💪 Strzelcem bramki był Denis Teslenko! ⚽

90' Koniec meczu! Wygrywamy 4-1! 🎉 Strzelcy bramek:

Trampkarze w akcji! ⚽

W lidze trampkarzy udaliśmy się do Węgrowa na mecz z Akademią Piłkarską Olimpii Grudziądz. Mecz był bardzo wyrównany, ale niestety przegraliśmy 2:1. Warto zauważyć, że mecz odbywał się w różnych warunkach pogodowych - pierwsza połowa to upał, a druga to mocno padający deszcz. Przeciwnikom dziękujemy za fair play! 🤝

Od Pasji Do Futbolu - Niedzielny Turniej 🌧️

Niedzielny turniej odbywał się w burzowej atmosferze i strugach deszczu. Mimo iż nie dojechał jeden zespół, reszta się stawiła z wolą gry i walki. Dziękujemy za wspólną grę i zabawę. Turniej pokazał, że dzieciom nie straszny deszcz! 🌧️💪

Rewanżowy Mecz z Kasztelan Papowo Biskupie 🏆

Rewanżowy mecz zapowiadał się bardzo ciekawie. Od samego początku mocno ruszyliśmy na przeciwnika. Gra wysokim pressingiem okazała się bardzo skuteczna. Już do przerwy prowadziliśmy 5 do 0. Po przerwie nie zwolniliśmy tempa i dorzuciliśmy jeszcze 4 bramki, tracąc jedną.

Drużyna cała zasłużyła na wielkie brawa i gratulacje. Serdeczne podziękowania dla licznie przybyłych naszych kibiców za ciastka, arbuzy i kawę od Pana Marcina Anusiaka. Podziękowania za pomoc przy poczęstunku. Kasztelanowi dziękujemy za grę i życzymy wszystkiego dobrego. Brawo Młody Flisak! Była moc! 💪⚽

Bramki:

Młody Flisak dziękuje za pamięć i słodkie lody zagryzane owocowymi żelkami. Dziękujemy! 🍦🍬

#⚪️🔵🟢 ŁĄCZYNASFLISAK ⚪️🔵🟢

Data: 2024-01-29

Podsumowanie Turnieju Piłkarskiego na Rzecz WOŚP - Wielka Gra, Wielkie Serca! ⚽️❤️

Turniej zakończony! 🎉 Dziękujemy Wszystkim Uczestnikom! 🎉 Jesteśmy pełni wdzięczności ...