📣 Aktualności z 03.06.2024 - 09.06.2024

Senior vs Start Toruń: Ostatni mecz ligowy w tym sezonie! ⚽️🔥

W minioną niedzielę nasi zawodnicy zmierzyli się ze Startem Toruń w ostatnim meczu ligowym tego sezonu. 🏆

Nasz skład na spotkanie:

🕖 45' Po pierwszej połowie prowadzimy 3-0!! 🔥💪
Bramki dla naszego zespołu strzelili:

🕖 90' Koniec spotkania! W ostatnim meczu sezonu wygrywamy 7-0! Bramki strzelili:

Junior A1: Flisak Złotoria 4:1 LKS Dąbrowa Chełmińska

Juniorzy A1 gościli zespół z Dąbrowy Chełmińskiej. Mecz był wyrównany i pełen emocji, ale to nasi zawodnicy pokazali lepszą skuteczność. 🎯

Bohaterem spotkania był Kajetan Świeżyński, który strzelił 4 gole. Wynik końcowy: Flisak Złotoria 4:1 LKS Dąbrowa Chełmińska. Brawo zespół!!! 👏👏👏

Junior B1: Flisak Złotoria 6:0 Wisła Pędzewo

W niedzielę, 9 czerwca, nasi Juniorzy B1 zmierzyli się z zespołem Wisły Pędzewo. Mecz przebiegał pod nasze dyktando, a przeciwnik nie stanowił większego zagrożenia.

Wynik końcowy: 6:0 dla Flisaka. Brawo! Brawo! Brawo! 💪🎉

Całą fotorelacje z meczu możesz zobaczyć na dole!

Młodzik D2: Pomorzanin vs Flisak Złotoria

Młodzicy D2 gościli na Pomorku, a spotkanie okazało się niezwykle interesującym widowiskiem, pełnym emocji i zaangażowania z obu stron. ⚽️

W pierwszej połowie nasi zawodnicy pokazali doskonałą formę, szybko zdobywając przewagę. Do przerwy prowadziliśmy 2:1, co dawało nam dużą motywację na drugą połowę. Bramki dla nas strzelili:

Po przerwie niestety Pomorzanin zdołał przejąć inicjatywę, zdobywając dwie kolejne bramki. Pomimo naszych starań i wielu sytuacji bramkowych, nie udało nam się odwrócić wyniku.

Wynik końcowy: Pomorzanin 3:2 Flisak

Nasz młody zespół zagrał świetne spotkanie, pokazując ogromne serce i zaangażowanie na boisku. Należy wyróżnić całą drużynę za walkę i determinację. Nawet mimo przegranej, pokazali oni ogromny potencjał i wolę walki. To była lekcja, która na pewno zaowocuje w przyszłości. 💪❤️

Dziękujemy kibicom za mega fajny, kulturalny i głośny doping. Do zobaczenia na kolejnym meczu!

Turniej "Od Pasji do Futbolu": Zakończenie sezonu

Dziękujemy wszystkim za przybycie na ostatni turniej #OdPasjiDoFutbolu. Zawodnicy, wielkie brawa za grę, walkę i współzawodnictwo z innymi drużynami. Rodzice, dziękujemy za wsparcie i doping - było super widzieć i słyszeć Waszą energię! 🎉👏

⚪️🔵🟢#ŁĄCZYNASFLISAK⚪️🔵🟢

Data: 2024-08-12

🏆 Triumfalny Początek Pucharu Polski! 🏆

W niedzielę nasza drużyna stanęła do walki w pierwszej rundzie Pucharu Polski przeciwko Klubowi ...